Şartlar & Koşullar

Şartlar ve Koşullar

 

www.officeforce.com.tr ve diğer web sitelerimiz aracılığıyla; iftira niteliğinde, müstehcen, saldırgan, küçük düşürücü, ırkçı nefret uyandıran, ayrımcı ya da dine yönelik hakaret içeren; herhangi bir gizlilik taahhüdünü ya da hakkını ya da ticari sırları ihlal ve ifşa eden; herhangi bir üçüncü şahsın telif hakkını ihlal eden ya da gerekli lisans sözleşmelerinin tümüne ve/veya onaylara sahip olmayan; ya da herhangi bir yasayı ihlal edici sayılabilecek materyaller yayımlamayacağınızı ve göndermeyeceğinizi garanti etmiş olursunuz.

Aynı zamanda suça teşvik edici, hukuki sorumluluğa yol açan ya da herhangi bir ülkenin yasalarına ya da diğer yetkili makamlarına aykırı, dünyanın herhangi bir yerinde dava edilebilir herhangi bir üçüncü şahsın haklarını ihlal edici sayılabilecek hiçbir materyali ve yazıyı bu site aracılığıyla paylaşmayacağınızı kabul etmiş olursunuz.

Office Force , Şartlar ve Koşullar’da yasaklanan nitelikleri taşıdığından şüphelendiği ya da uygunsuz herhangi bir materyali siteden kaldırma hakkını saklı tutmaktadır. Buna karşın,Office Force ’nin diğer kullanıcılar tarafından web sitesine eklenen içerikler üzerinde herhangi bir hakimiyeti bulunmadığı gibi web sitesinin içeriğini doğruluk, uygunluk ve Şartlar ve Koşullar’da belirtilen ilkelerle uyumluluk açısından denetlemediğini de kabul etmiş olursunuz.
Uygunsuz içerikli sitelerden www.officeforce.com.tr web sitesine bağlantı sağlamamalı ve www.officeforce.com.tr'nin kendi ihtiyarı çerçevesinde kaldırılmasını talep ettiği bağlantıları derhal kaldırmalısınız.

* Arızalı ürün tamir veya değişim süreci aşağıda belirtilen hususlar doğrultusunda uygulanmaktadır. Satın almış olduğunuz ürün fatura tarihinden itibaren ilk 3 (Üç) gün içerisinde ürünü hiç kullanmadan arızalanmış veya kutudan arızalı çıkmış ise; Ürün tarafımıza arızasının ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Gönderilen ürün tarafımıza ulaştırıldıktan sonra, ürün ile birlikte belirttiğiniz arıza notu dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası teknik servisçe onaylanmalıdır. Teknik servis arızalı olduğu tespit edilen ürünün; stok durumu müsait olup olmadığı kontrol eder, stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar ürün sahibine gönderilir. Stok durumu müsait olmadığı durumlarda ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayının ardından muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir. Bu tip arıza durumunda, arızalı ürünün tarafımıza faturası, tüm ek, ilave donanımlarıyla beraber ve orjinal ambalajı ile eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Bu süreç 1 (Bir) ila 3 (Üç) iş günü sürebilmektedir. Bu süreçteki arızalı ürünün MÜŞTERİDEN-BİZE ULAŞIM bedeli tarafımızca karşılanacak olup, TEKNİK SERVİSTEN- MÜŞTERİYE ULAŞIM bedeli müşteri tarafından ödenecektir. Bu gönderinin ulaşım bedeli tarafımızca yapılacağından, gönderinin anlaşmalı olduğumuz firma tarafından ulaştırılması halinde ürün teknik servisimizce kabul edilecektir. Aksi halde ürün müşteriye iade edilmek üzere lojistik firmasına geri verilecektir. Satın almış olduğunuz ürün fatura tarihinden 7 (yedi) günün ardından veya normal garanti sürecinde arızalanmış ise; Ürün tarafımıza arızasının ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir.

Gönderilen ürünün kabul edilmesinin ardından, ürün ile birlikte belirttiğiniz arıza notu dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası teknik servisimizce onaylanmalıdır. Teknik servisimizce arızalı olduğu tespit edilen ürün; onarım veya değişim yapılmak üzere ulaştırılır. Bu tip arıza durumunda, arızalı ürün tarafımıza faturası ile beraber gönderilmeli, arızalı ürün yanında herhangi bir aksesuar gönderilmemelidir. Bu süreç ilgili yasada da belirtildiği gibi minimum 10 (On)ilamaksimum 30 (Otuz) gün sürebilmektir.

Teknik servisimize gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. İADE İŞLEMLERİNDE ÜRÜNÜN TARAFIMIZA GÖNDERMESİ GEREKİR.

 

Kullanım koşullarının ihlali sonucu ortaya çıkacak herhangi bir dava, talep, kayıp ya da zararı Office Force ve www.officeforce.com.tr web sitesine bağlı şirketlere tazmin etmeyi kabul etmiş sayılırsınız.

Office Force, diğer şahıslar (Örn; bu web sitesinin yapımına ve yürütülmesine ya da yayımlanmasına dâhil olan ve olmayan), ve Office Force ' a bağlı tüm şirketler ve görevliler, yöneticiler, çalışanlar, hissedarlar ya da onların aracıları, sizin ya da bir üçüncü şahsın uğrayabileceği her türlü kayıp ve zarara (herhangi doğrudan, dolaylı, cezaya tâbi kayıp ve zararlar; herhangi bir gelir, kazanç, ticari itibar, veri, sözleşme, para kullanımı kaybı; iş bölünmesine bağlı tüm kayıp ve zararlar; haksız eylem ya da sözleşmeye aykırılık sonucu ya da İşbu siteyle bağlantılı, sitenin kullanımı ya da yanlış kullanımı sonucu ortaya çıkabilecek; www.officeforce.com.tr ve diğer web sitesilerimiz aracılığıyla bağlantısı sağlanan web siteleri yoluyla ya da bu web sitelerindeki materyallerle; bilgisayar donanımı, yazılım, veri ve Office Force web sitesini kullanmanızı, bu veya Office Force ' a bağlantısı verilmiş diğer web sitelerinden materyal indirmenizi sağlayan diğer mallarınızı etkileyebilecek virüslerin yol açtığı kayıp ve zararlar) dair tüm sorumluluk ve yükümlülüklerden muaf tutulmaktadır. Bu sizin yasal haklarınızı etkilememektedir.

Bu Şartlar ve Koşullar’ın hiçbir hükmü Office Force' un kendi ihmalinin yol açtığı hile kullanımını; ya da hükme tâbi yasaların sınırlandırmadığı yükümlülükleri hariç tutmamaktadır.

 

© Copyright 2019 - Ofis ve Kırtasiye Makineleri, Malzemeleri. Office Force Her Hakkı Saklıdır. yaka kartı

View Mobile / Standard